Blog o kosmetykach

Wpis

wtorek, 05 sierpnia 2014

Jakie marki są w obecnej chwili najpopularniejsze?

Istnieje kilka marek, które od momentu wkroczenia na rynek wiodą na nim nieprzerwany prym. Po pierwsze są nimi przede wszystkim kosmetyki, które mają dobre działanie na skórę, takie jak dla przykładu kosmetyki Artdeco a po drugie charakteryzują się stosunkowo niską ceną.
 
Już dziś możemy powiedzieć, że na dzień dzisiejszy w naszym kraju najpopularniejsza jest Soraya, IsaDora, Misslyn oraz kosmetyki Artdeco. Marki te zyskały najwięcej głosów w internetowych sondażach i pokazały, że stosunek ceny do jakości jest u nich na bardzo zadowalającym poziomie. Dziś to kosmetyki tych firm zdobyły serca klientek, to do nich mamy teraz największe zaufanie i tą właśnie marka oraz jej podobne wiedzie prym na kosmetycznym rynku. Współcześnie możemy kupić dane kosmetyki w drogeriach stacjonarnych oraz drogeriach internetowych (np. tu - strona internetowa).

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
malyrow
Czas publikacji:
wtorek, 05 sierpnia 2014 14:21

Komentarze

Dodaj komentarz

  • maria2130 napisał(a) komentarz datowany na 2014/09/03 19:28:07:

    Cześć, szukam jakiejś zabawki dla syna, która chociaż trochę skupi jego uwagę, bo obecnie ciężko go skusić jakaś zabawkę (nic nie działa, samochody, klocki...), znalazłem na takiej stronie tę zabawkę www.bakusiowo.pl/przyjaciel-na-cale-zycie/ - Co o niej myślicie? Warto jest się tym zainteresować, czy to raczej kolejny bubel?

  • boskowosci napisał(a) komentarz datowany na 2015/09/30 10:12:13:

    Soraya i Benefit, tak mi się kojarzą, to zdecydowanie srodki kosmetyczne, które zaspokoją przeciętną Kowalską. W salonach kosmetycznych również kosmetyki tej firmy stoją na pułkach więc warto podkreślić znaczenie tych marek skoro pojawiają się w przy wielu róznych usługach kosmtycznych.

Dodaj komentarz

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa